PTTK Oddział Opole

Forum Opolskiego Oddziału PTTK
Teraz jest 20 cze 2021, o 04:01

Strefa czasowa: UTC + 1


PTTK Oddział Opole - Warunki użytkowania

Rejestrując się na „PTTK Oddział Opole” zgadzasz się na poniższe warunki. Jeśli się na nie nie zgadzasz, opuść i nie korzystaj z „PTTK Oddział Opole”. „PTTK Oddział Opole” ma prawo zmienić te warunki, ale musi Cię o tym poinformować.

Forum „PTTK Oddział Opole” działa na skrypcie phpBB, wydanym na licencji „General Public License” (zwanej też „GPL”) i możliwym do pobrania ze strony www.phpBB3.PL. Skrypt phpBB tylko ułatwia dyskusje przez Internet, jego autorzy nie kontrolują tekstów zamieszczanych w Internecie za pomocą tego skryptu. Więcej informacji o skrypcie phpBB można znaleźć na stronie www.phpBB3.PL.

Zgadzasz się nie pisać żadnych wypowiedzi o charakterze obraźliwym, oszczerczym, propagującym treści niezgodne z polskim prawem lub naruszających cudze prawa autorskie. Robienie tego może spowodować, że zostaniesz zbanowany na zawsze, a Twój dostawca internetu powiadomiony o Twoim zachowaniu. Zgadzasz się, że „PTTK Oddział Opole” ma prawo w każdej chwili usunąć, edytować, przenieść lub zablokować każdy wątek. Zgadzasz się też na zapisywanie wszystkich informacji, które podajesz, w bazie danych. Dane te nie będą przekazywane nikomu bez Twojej zgody, ale ani „PTTK Oddział Opole” ani phpBB nie odpowiada za włamania, które mogą spowodować wykradzenie danych.

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL