Strona Główna
11.07 - 25.07.2020 - 61 Ogólnopolski Wysokokwalifikowany Rajd Pieszy Drukuj Email
LIsta przyjętych na trasy OWRP
"OPOLSZCZYZNA 2020"
 Po awarii komputera lista zostanie uzupełniona do 05.04.2020. Na tą chwilę zostają  wstrzymanane zapisy na imprezę!
TRASA NR 1
1. Zalewska Cz. - Olsztyn
2. Pasik H. - Grudziądz
3. Lewandowska B. - Grudziądz
4. Guzik G. - Krosno
5. Gilewski J. - Bielsko B.
6. Gilewski B. - Biesko  B.
7. Łuć S. - Warszawa
8. Drozda W. - Warszawa
9. Litwin M. - Toruń
10. Hyla M. - Bielsko B.
11. Hyla I. - Bielsko B.
12. Tarnowski Z. - Częstochowa
13. Polak B. - Kraków
14. Wierzbicka B. - Kraków
15. Ogonowska K. - Ozorków
16. Łukasiewicz S. - Poniatowa
17. Tylke M. - Ozorków
18. Gontkowski M. - Bielawa (I tydzień)
19. Polak B. - Kraków
20. Wierzbicka B. - Kraków
21. Hałas K. - Nowa Sól
22. Stacherska L. - Nowa Sól
23. Wiesner W. - Gdańsk
24. Kurto I. - Toruń
25. Wójcik W. - Wrocław
26. Kurto A. - Toruń
27. Łukaszewicz A. - Toruń
28. Rudnicka A. - Toruń
29. Kwiatkowska H. - Toruń
30. Słowikowski T. - Toruń
31. Dąbek T. - Toruń
32. Marciniak J. - Toruń
 
 
 
TRASA NR 2
1. Jędryczko D. - Szczecin
2. Jędryczko M. - Szczecin
3. Oskarbski G. - Gdańsk
4. Łangowska M. - Czersk
5. Borsztyński R. - Łódź
6. Kowalczyk - Piława
7. Jarzębska E. - Łódź
8. Jarzębski Z. - Łódź
9. Jarzębski G. - Łódź
10. Pronbis - Prońska A. - Gdynia
11. Martewicz M. - Gdańsk
12. Sosnowska M. - Łódź
13. Małaszkiewicz - Kowalska K. - Łódź
14. Kowalski A. - Łódź
15. Mazurek M. - Kraśnik
16. Kowalski G. - Skarżysko K. (II tydzień)
17. Kowalska M. - Skarżysko K. (II tydzień)
18. Szumińska M. - Szczecin
19. Żukowska A. - Szczecin
20. Cisło D. - Szczecin
21. Sazon I. - Słupsk
22. Ślewa J. - Łódź
23. Bujwid H. - Białystok
24. Martewicz M. - Gdańsk
25. Paradowski P. - Gdynia
26. Mreńca T. - Porąbka
27. Doniec Z. - Zawiercie
28. Łukomska E. - Skarżysko - K.
29. Łukomski W. - Skarżysko - K.
30. Łukomska K. - Skarżysko - K.
31. Zdenicki J. - Dzierzkowice
32. Hoppa E. - Elbląg
 33. Hoppa A. - Elbląg
34. Hoppa D. - Elbląg
35. Piotrowska M. - Skarżysko - K.
36. Krajewska E. - Skarżysko
37. Krajewski J. - Skarżysko
38. Jastrząb S. - Poznań
39. Jastząb K. - Poznań
40. Jastrząb M. - Luboń
41. Krasowski Sz. - Wiórek
42. Krzyżaniak I. -Szczecin
43. Smoliński T. - Warszawa
44. Drulis T. Płock
45. Szymańska A. -
46. Skowroński P -
47. Kutkowski J. - Gdańsk od 11.07 - 18.07.
48. Grykałowska A. - Gdańsk od 11.07 - 18.07
49. Czepli S. - Gdański od 11.07. - 18.07
50. Wojciechowska B. Pruszcz G. od 11.07. do 18.07
51. Wojciechowski M. - Pruszcz G. od 11.07. do 18.07
52.Wohlert M. - Gdańsk od 11.07.18.07
53. Wojciechowska G. - Gdańsk od 11.07 do 18.07
54. Sieniek K. - Gołębiewko od 11.07. do 18.07
55. Erhardt J. - Gdańsk
56. Piechota A. - Gdańsk
57. Jaszcza H. - Gdańsk
58. Erhardt G. - Gdańsk
59. Dunajski T. - Gdańsk
60. Ornos B - Gdańsk
61. Kowalski P. - Poniatowa
62. Lackowska I. - Radom
63. Kopciewska T. - Augustów
64. Kopciewski Miłosz - Augustów
65. Kopciewski Bartosz - Augustów
66. Solecka E. - Puławy
67. Sobieraj I. - Gdańsk
68. Klemenski M. - Włoszakowice
69. Gostomski Z. - Chełmno
70. Kałabun D. - Elbląg
71. Kałabun J. - Elbląg
72. Kałabun S. - Elbląg
73. Pokrywka E. - Garbatka L.
74. Szymanek L. - Gdynia
75. Malanowska A. - Warszawa
76. Prochuń B. - Łódź
77. Kasprzyk B. - Łódź
78. Stankiewicz M. - Sopot
79. Bradtke K. - Gdańsk
80. Bernacka K. - Gdańsk
81. Całkiewicz K. - Sopot
82. Karpik T. - Gdańsk
83. Maślaniec L. - Niepołomice
84. Mordawska J. - Kraków
85. Użdzińska M. - Gdańsk
 
 
 
 
 
 
TRASA NR 3
1. Król R. - Piotrków Tr.
2. Król C. - Piotrków Tr.
3. Walczak - Kubiak M. - Kalisz
4. Gluza J. - Biała (?)
5. Żynda K. - Elbląg
6. Żynda D. - Elbląg
 
 
 
Copyright © 2020 PTTK Oddział Opole. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.

Free joomla themes, reseller web hosting.

Godziny Otwarcia

Biuro Turystyki PTTK czynne

od poniedziałku do piątku

w godzinach 10:00 - 16:30