11.07 - 25.07.2020 - 61 Ogólnopolski Wysokokwalifikowany Rajd Pieszy Drukuj
LIsta przyjętych na trasy OWRP
"OPOLSZCZYZNA 2020"
 Po awarii komputera lista zostanie uzupełniona do 05.04.2020. Na tą chwilę zostają  wstrzymanane zapisy na imprezę!
TRASA NR 1
1. Zalewska Cz. - Olsztyn
2. Pasik H. - Grudziądz
3. Lewandowska B. - Grudziądz
4. Guzik G. - Krosno
5. Gilewski J. - Bielsko B.
6. Gilewski B. - Biesko  B.
7. Łuć S. - Warszawa
8. Drozda W. - Warszawa
9. Litwin M. - Toruń
10. Hyla M. - Bielsko B.
11. Hyla I. - Bielsko B.
12. Tarnowski Z. - Częstochowa
13. Polak B. - Kraków
14. Wierzbicka B. - Kraków
15. Ogonowska K. - Ozorków
16. Łukasiewicz S. - Poniatowa
17. Tylke M. - Ozorków
18. Gontkowski M. - Bielawa (I tydzień)
19. Polak B. - Kraków
20. Wierzbicka B. - Kraków
21. Hałas K. - Nowa Sól
22. Stacherska L. - Nowa Sól
23. Wiesner W. - Gdańsk
24. Kurto I. - Toruń
25. Wójcik W. - Wrocław
26. Kurto A. - Toruń
27. Łukaszewicz A. - Toruń
28. Rudnicka A. - Toruń
29. Kwiatkowska H. - Toruń
30. Słowikowski T. - Toruń
31. Dąbek T. - Toruń
32. Marciniak J. - Toruń
 
 
 
TRASA NR 2
1. Jędryczko D. - Szczecin
2. Jędryczko M. - Szczecin
3. Oskarbski G. - Gdańsk
4. Łangowska M. - Czersk
5. Borsztyński R. - Łódź
6. Kowalczyk - Piława
7. Jarzębska E. - Łódź
8. Jarzębski Z. - Łódź
9. Jarzębski G. - Łódź
10. Pronbis - Prońska A. - Gdynia
11. Martewicz M. - Gdańsk
12. Sosnowska M. - Łódź
13. Małaszkiewicz - Kowalska K. - Łódź
14. Kowalski A. - Łódź
15. Mazurek M. - Kraśnik
16. Kowalski G. - Skarżysko K. (II tydzień)
17. Kowalska M. - Skarżysko K. (II tydzień)
18. Szumińska M. - Szczecin
19. Żukowska A. - Szczecin
20. Cisło D. - Szczecin
21. Sazon I. - Słupsk
22. Ślewa J. - Łódź
23. Bujwid H. - Białystok
24. Martewicz M. - Gdańsk
25. Paradowski P. - Gdynia
26. Mreńca T. - Porąbka
27. Doniec Z. - Zawiercie
28. Łukomska E. - Skarżysko - K.
29. Łukomski W. - Skarżysko - K.
30. Łukomska K. - Skarżysko - K.
31. Zdenicki J. - Dzierzkowice
32. Hoppa E. - Elbląg
 33. Hoppa A. - Elbląg
34. Hoppa D. - Elbląg
35. Piotrowska M. - Skarżysko - K.
36. Krajewska E. - Skarżysko
37. Krajewski J. - Skarżysko
38. Jastrząb S. - Poznań
39. Jastząb K. - Poznań
40. Jastrząb M. - Luboń
41. Krasowski Sz. - Wiórek
42. Krzyżaniak I. -Szczecin
43. Smoliński T. - Warszawa
44. Drulis T. Płock
45. Szymańska A. -
46. Skowroński P -
47. Kutkowski J. - Gdańsk od 11.07 - 18.07.
48. Grykałowska A. - Gdańsk od 11.07 - 18.07
49. Czepli S. - Gdański od 11.07. - 18.07
50. Wojciechowska B. Pruszcz G. od 11.07. do 18.07
51. Wojciechowski M. - Pruszcz G. od 11.07. do 18.07
52.Wohlert M. - Gdańsk od 11.07.18.07
53. Wojciechowska G. - Gdańsk od 11.07 do 18.07
54. Sieniek K. - Gołębiewko od 11.07. do 18.07
55. Erhardt J. - Gdańsk
56. Piechota A. - Gdańsk
57. Jaszcza H. - Gdańsk
58. Erhardt G. - Gdańsk
59. Dunajski T. - Gdańsk
60. Ornos B - Gdańsk
61. Kowalski P. - Poniatowa
62. Lackowska I. - Radom
63. Kopciewska T. - Augustów
64. Kopciewski Miłosz - Augustów
65. Kopciewski Bartosz - Augustów
66. Solecka E. - Puławy
67. Sobieraj I. - Gdańsk
68. Klemenski M. - Włoszakowice
69. Gostomski Z. - Chełmno
70. Kałabun D. - Elbląg
71. Kałabun J. - Elbląg
72. Kałabun S. - Elbląg
73. Pokrywka E. - Garbatka L.
74. Szymanek L. - Gdynia
75. Malanowska A. - Warszawa
76. Prochuń B. - Łódź
77. Kasprzyk B. - Łódź
78. Stankiewicz M. - Sopot
79. Bradtke K. - Gdańsk
80. Bernacka K. - Gdańsk
81. Całkiewicz K. - Sopot
82. Karpik T. - Gdańsk
83. Maślaniec L. - Niepołomice
84. Mordawska J. - Kraków
85. Użdzińska M. - Gdańsk
 
 
 
 
 
 
TRASA NR 3
1. Król R. - Piotrków Tr.
2. Król C. - Piotrków Tr.
3. Walczak - Kubiak M. - Kalisz
4. Gluza J. - Biała (?)
5. Żynda K. - Elbląg
6. Żynda D. - Elbląg